Kaip sužinoti interneto spartą

Dažniausi nusiskundimai interneto tiekėjų adresu, tai vartotojų nepasitenkinimas interneto sparta. Tačiau interneto srauto sparta ne visada tiesiogiai priklauso nuo jo tiekėjo. Paprasčiausias ir greičiausias interneto greičio matavimas – online – servisas, nustatantis interneto jungčių spartos charakteristikas.

Sudarydamas sutartį su interneto tiekimo kompanija, teikiančia įvairiausios spartos internetines paslaugas, vartotojas turi gauti tokią interneto spartą, kokia numatyta būtent jo sutartyje su kompanija. Tačiau, prieš tai, kol per kelias dešimtis minučių sulauksite iš techninio aptarnavimo tarnybos atsakymo, per kelias sekundes galite savarankiškai išmatuoti įeinančio interneto srauto greitį. Tam reikia bet kokioje naršyklėje įvesti „Speedtest“ ir įeiti puslapyje, į „Speedtest by ookla“. Jis, kaip taisyklė, užima viršutinę parinkčių eilutę.

Sužinokite savo interneto greitį

Interneto greičio matuoklė
Interneto greičio matuoklė

Pakankamai suprantamas interfeisas parodys, kaip, kur ir ką nuspausti. Vienas paspaudimas ant „GO“ (pradėti matavimą) mygtuko, paleis interneto srauto matuoklę. Gautą rodiklį Mbit/s, reikia palyginti su tuo, kuris numatytas sutartyje. Ir po to galima daryti išvadas ar kaltas interneto teikėjas, ar priežastys kitame. Kad gautas rezultatas būtų korektiškas ir tikslesnis, prieš paleidžiant testavimą, įsitikinkite ar neaktyvus torent -klientas, ar nevyksta jokių failų įkrova, ar nesiunčiami jokie signalai per Wi – Fi į kitus mobiliuosius įrenginius ir, ar nevyksta jokių programų atnaujinimai.

Kaip sužinoti interneto spartą
Rate this post

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*